پاکت های ایستاده سوپاپ دار

پاکت های ایستاده زیپدار (ZIPPER STAND UP POUCH) نوعی از بسته بندی های نوین می باشدکه امروزه در صنایع مختلف جهت بسته بندی محصولات استفاده می گردد. ساختار این نوع پاکت به گونه ایست که قسمتی به نام کاست یا گست و یا پاشنه در پایین پاکت تعبیه شده است ،که این موضوع باعث گردیده به حجم پاکت اضافه و نیز پاکت با توجه به ساختار فیزیکی که دارد به راحتی در قفسه های فروشگاه به صورت ایستاده قرار گیرد، تصویر، طرح بسته بندی و محصول بهتر دیده شود و ظاهری زیبا تر برای چیدمان قفسه ایجاد نماید.

پاکت های ایستاده با فیلم های پلیمری بهداشتی و با گرید غذایی، دارویی بصورت زیپ کیپ دارتولید می گردند که مواد غذایی می تواند به طور مستقیم در درون آن قرار گرفته و بسته بندی شود. باتوجه به قابلیت چاپ پذیری این فیلم ها، امکان درج و چاپ طرح و مشخصات محصول داخل پاکت ، از جمله اطلاعات کارخانه تولیدی و مشخصات محصول فراهم آمده است .

این شکل و فرم و کیفیت از پاکت های ایستاده باعث کاربرد گسترده آن در طیف وسیعی از صنایع مختلف گردیده که می توان به کاربرد آن در صنعت مواد غذای , بهداشتی , آرایشی , کشاورزی , و دام وطیور , حیوانات خانگی , پوشاک و صنعتی اشاره نمود.